Тіркелу
   Резидент РК
   Сгенерировать пароль
Пароль прийдет на указанный Email адрес
Алға
Кері қарай
Тіркелу
 

Возможности после регистрации:

Сможете задавать вопросы руководителям госорганизаций и получать на них ответы, получите доступ к документам для скачивания.


Сможете пользоваться дополнительными сервисами: участвовать в онлайн-конференциях, читать блоги, оставлять отзывы к госуслугам и оценивать качество их оказания.


В случае подписки на новости, получите информацию о всех событиях на свой E-mail.

По вопросам работы интернет - ресурса просим обращаться по телефону: 8 (7292) 42-83-32

Маңғыстау облысы

Бейнеу ауданы

Аудан әкімдігінің ресми интернет-ресурсы

Бейнеу ауданының аумақтық сайлау комиссиясы және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы

Бейнеу ауданының аумақтық сайлау комиссия құрамы туралы

ХАБАРЛАМА

Бейнеу ауданы аумақтық сайлау комиссиясы

«Акиматсервис» МКҚК ғимараты,

Аудандық әкімдік ғимараты, 4 - қабат

тел/факс:872932(код) 2-11-28

Комиссия  құрамы:

Төраға– Мансуров Қуан Орынбасарұлы

Төраға орынбасары – Джаулыев Шоқан Джазықбайұлы

Хатшы –Келбетов Азамат Әнуарұлы

Комиссия мүшелері: Бержанов Талғат Тіркесұлы, Джолышов Тұралы Ботақараұлы, Жөнелбаев Асылбек Шоланұлы, Майлан Амангелді Табылғанұлы

Бейнеу аудандық

учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы

ХАБАРЛАМА

Бейнеу ауылы

№ 113 сайлау  учаскесі

«Бейнеу гуманитарлық – экономикалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-51-05

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Жаманбаев Қаныбек Әбдібекұлы

Төраға орынбасары – Махмутова Әсемгүл Балғабайқызы

Хатшы – Қалдаулетова Айгерім Мақсатқызы

Комиссия мүшелері: Байтілетов Нұрболат Қалпақбайұлы, Баянтурлина Құралай Баянтұрлықызы, Кемалов Әнуарбек Қоянақұлы, Есенбаев Азамат Мұңалбайұлы, Жандәулетов Нұрмұханбет, Жолмұратов Сұңғат Абатұлы

№ 114 сайлау  учаскесі

 «Бейнеу ауданының  әкімдігінің  «Жұмағали Қалдығараев атындағы орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-11-23

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Жолдасов Қайрат Досыбайұлы

Төраға орынбасары – Сүйеубергенов Рашид Тауанұлы

Хатшы – Әлжанова Айнұр Чапайқызы

Комиссия мүшелері: Амалбаев Марат Нұрбергенұлы, Аханова Ғалия Өтекешқызы, Қалжанов Қуандық Абайұлы, Қарасаев Рахат Сайынұлы, Серікбаев Жеңісбай Кенесбайұлы, Таңатаров Мирас Сәрсенбайұлы, Тыныштықова Светлана Шалабайқызы, Ширджанов Нұрмұхан Шықбайұлы

№ 115 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Үстірт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-66-61

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Ауданбаев Нұрлыбай Мұратұлы

Төраға орынбасары – Атабаев Яхия Түрікменбайұлы

Хатшы – Аманова Назым Жанаділқызы

Комиссия мүшелері: Абдуллаева Шынаргүл Төребайқызы, Жұмабаев Құрақбай Тахырұлы, Мұхамбетов Қасымжан Балтабайұлы, Тұрымов Махмуд Нұрұллаұлы, Сағынов Самат Оразбайұлы, Шамеледдинова Ақмарал Жамбылқызы

№ 116 сайлау  учаскесі

 "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ы.Алтынсарин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-18-04

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Бурин Нұрбол Сәбидуллаұлы

Төраға орынбасары – Қилишаев Жолберген Лесбайұлы

Хатшы - Дүйсалиева Айкөңіл Бегейбайқызы

Комиссия мүшелері: Әміров Сүндетқали Шәукебайұлы, Қалипа Елтай Закарияұлы, Қилыбаева Жадыра Сағидоллақызы, Мұхаммедов Манас Амантұрдыұлы, Нұғманова Гүлнұр Нұғманқызы, Теміров Жалғас Сайпадинұлы, Сапарова Мараш Сайлауқызы, Эбишеев Жарылғасын Қонратбайұлы 

№ 117 сайлау  учаскесі

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі "2087 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс:872932(код)61-0-03

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Салимов Ғабит Серікұлы

Төраға орынбасары – Төтенов Балтабек Тәжібайұлы

Хатшы – Джұмамұратов Мұрат Мейлісұлы

Комиссия мүшелері: Мұрынбаев Қараман Ербекұлы, Таңқаев Елдар Отарұлы

№118 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "«Абай  атындағы  орта  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 2-14-90

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Әділов Серік

Төраға орынбасары– Айтымбетов Манарбек Сапарбайұлы 

Хатшы – Дүйсенбаева Жадыра Усайынқызы

Комиссия мүшелері: Ағынаев Қаржовбай Мұрадұлы, Бабахов Асылбек Мақсетұлы, Бекмұрзаева Нұртолқын Қойшыбайқызы, Елемесов Нұржан Орынжанұлы, Жанжігітова Жұлдыз Сазанқызы, Усербаев Дәулет Усербайұлы

№119 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Манашы орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 79-0-01

 

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Аманов Қайрат Ақәділұлы

Төраға орынбасары– Айтқұлов Амандық Орынбасарұлы

Хатшы – Маренова Айтуған Аманкелдіқызы

Комиссия мүшелері: Атаниязов Сәбит Кенжебайұлы, Бисенов Қанат Алламбергенұлы, Болысов Қосбол, Досқалбаева Айнаш Есболсынқызы, Қалилаев Азамат Жұмағұлұлы, Мұратов Әділ Абыллаұлы, Назарбаева Тұрсынай Бисенбайқызы, Сармысова Гүлзира Есентемірқызы

№120 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Атамекен орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-7-19

 

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Әлімбаев Талғат Августұлы

Төраға орынбасары– Өтегенов Жұмабек Өмірбекұлы

Хатшы – Ибрашов Нұрсерік Төлегенұлы

Комиссия мүшелері: Ералиева Ақерке Таңатқызы, Жанғылбаев Хожабай Алламбергенұлы, Жолдасбай Асылбек Оразғалиұлы, Қатарбаев  Ғабит Чапайұлы, Құттыбаев Үмбетәлі Дәулетбайұлы, Наурызбаев Нұрлан Дүйсенұлы, Тавленов Ноғай Хожанепесұлы, Толеуов Қуандық Отызбайұлы

№121 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Күйкен орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-0-03

 

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Малбасов Молдахан Сұлтанғалиұлы

Төраға орынбасары– Шағанова Бақтыгүл Ашықбайқызы

Хатшы - Айжанова Алтынгүл Жарасқызы

Комиссия мүшелері: Абаев Жәнібек Әлбекұлы, Демеуов Есен Үсенұлы, Мақсымбай Күмісбек Жаңбырханұлы, Мұханбет Алмаш Рахметқызы

№122 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Сам  орта  мектебі» коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-191

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Молдағалиев Марат Қарамадинұлы

Төраға орынбасары– Нұрымов Бисенбай Ермекбайұлы

Хатшы - Ұлықманова Ағзия Ботабайқызы

Комиссия мүшелері: Аманов Жомарт Ақәділұлы, Карлиев Нұрлан Қарабалаұлы, Қасымова Камария Шымбергенқызы, Масақова Самал Әліпбайқызы; Орынбаев Мейрамбай Ахметұлы, Тұрымова Гүлбану Абдуллақызы

№123 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Бейнеу лицейі» коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 2-13-51

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Азанова Гүлраушан Бақытқызы

Төраға орынбасары– Базарбаева Салима Оразалықызы

Хатшы – Көшбаева Кенжегүл Сүйеубайқызы

Комиссия мүшелері: Даулетова Майра Бағытжанқызы, Есенов Асхат Елдесбайұлы, Лесбаев Азамат Жолбергенұлы, Назаров Саламат Асанұлы, Сатыпалды Тобанияз Бисенғалиұлы, Сәдуов Әміржан Оңғарұлы, Сейтжапаров Әділбек Шағизадаұлы, Шағыров Нұрлыбек Меңдіқожаұлы

№124 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Бейнеу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 5-01-21

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Аюпова  Орынгүл Шомаковна

Төраға орынбасары –Бердібай Ерлан Бердібайұлы

Хатшы – Кашкенова Жансая Мақсотқызы

Комиссия мүшелері: Бортанов Нұрбол Доғдырбайұлы, Көркінбаев Сары Сагийдуллаұлы, Қуанышов Рамазан Қалабайұлы, Ізімов Мұрат Атырауұлы

№125 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 31-2-89

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Табаракова Балжан Зинетоллаевна

Төраға орынбасары – Ботагарин Аскербек Есенбаевич

Хатшы – Бозаева Аселхан Сағынбайқызыы

Комиссия мүшелері: Карабалина Гүлжан Мырзағұлқызы, Лұқпанов Қанат Бүркітұлы, Шаханова Райхан Омирбаевна, Темірбеков Ербол Темірбекұлы 

№126 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің " Қарақұм  орта мектебі" коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 31-2-88

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға – Бектембаева Зарипа 

Төраға орынбасары- Баймағанбетов Ғалымжан Болатұлы

Хатшы – Ақоразова Жанат Темирбаевна

Комиссия мүшелері: Кульджанов Рустам Азаматович, Назаров Бауыржан Кайратулы, Оссаламов Асланбек Батырханович, Шанғытбаева Аршын Қасымқызы

№127 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің " Боранқұл  орта мектебі" коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 31-1-88

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Бисенгалиевна Улмекен Кабиевна

Төраға орынбасары– Сагингалиев Мухтар Сарсенбаевич

Хатшы – Мырзатаева Фариза Орынбасаровна

Комиссия мүшелері: Дүйсенғалиева Гүлдана Келдібайқызы, Исаева Зина Аманбаевна, Қаражанова Жұлдыз Әлібекқызы, Шойхараев Айдарбек Асқарұлы

№128 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің " Ақжігіт орта мектебі" коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 34-7-14

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Қуандықов Нұрлан Қуандықұлы

Хатшы – Өтепбергенова Нұрзада Тұрлыбекқызы

Комиссия мүшелері: Андамасов Ғабит Аманбайұлы, Курбанов Максат, Қорбақов Қосберді Жиенбекұлы

№129 сайлау учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің " М.Бегенов  атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

  тел/факс: 8 72932 (код) 34-6-45

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Ережепов Егизбай Нариманович

Төраға орынбасары- Аңдамасов Ғабит Аманбайұлы

Хатшы – Абилханова Зарипа Бегеновна

Комиссия мүшелері: Айбатырова Тилектес, Нұрлепесов Сакен

№130 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Есет" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 35-2-44

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Ізбасаров Амандық Дүйсенбекұлы

Төраға орынбасары- Иманбаев Серік Шалабаевич

Хатшы - Декеева Лиза Маратқызы

Комиссия мүшелері: Қаржау Айбол Нурымович, Ідірісов Парасат Таңатарұлы

№131 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу" мектеп-интернаты"

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 23-3-32

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Сағындық Айса Жалғасұлы

Төраға орынбасары- Жылқыбаев Бердіәлі Нұралыұлы 

Хатшы - Бурина Нұрбибі Кенжеғалиқызы

Комиссия мүшелері: Жәлелов Аслан Қанатұлы, Оңғарова Маржан Оңғарқызы 

№132 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тұрыш" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72959 (код) 33-3-19

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Бөлеубаева Сәлима Әнебайқызы

Төраға орынбасары- Төлегенов Медет Итемгенұлы

Хатшы - Сәрсенбаева Гүлжан Қонысбайқызы

Комиссия мүшелері: Қалиева Алтынкүл, Сұлтанов Мейрамбек Сұлтанұлы

№133 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сыңғырлау" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 24-3-40

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Көкімбетов Әлқуат Арықбайұлы

Төраға орынбасары- Нұрғалиева Нағима Меделқызы

Хатшы - Омаров Әділбек Қамуұлы

Комиссия мүшелері: Ақшабаева Магрифа, Тастемірова Оңай

№134 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72959 (код) 36-1-25

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Ағысбаева Жәния

Төраға орынбасары- Жапаров Өтегали  Айтқалиұлы

Хатшы – Шеркешбаева Дарига Мухитовна 

Комиссия мүшелері: Ерғалиев Дауылбек, Мендіқұлов Исатай Қалдыбайұлы

№135 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ә. Махутов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 32-3-26

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға - Жұмағазина Маржан Бектұрғанқызы

Төраға орынбасары- Абдуллаев Нұрсұлтан Жәмелұлы

Хатшы - Ізтұрғанова Ақтолқын Ізтұрғанқызы 

Комиссия мүшелері: Абдуллаұлы Баярт, Өтемұратова Бағила Дөнесқызы

№136 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ноғайты" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 54-037

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Төленов Мыктыбай Толенович

Төраға орынбасары- Еділова Бағила Бердібекқызы

Хатшы – Сағынғалиев Ақсейт Наурызбайұлы

Комиссия мүшелері: Аманжанқызы Гүлфайруз, Түзелова Аксырга Ныгыметовна

№137 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тәжен" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 53-1-94

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Қалжанов Олжас Жәңгірханұлы

Төраға орынбасары– Жумаханов Атакозы Севербаевич

Хатшы – Жанғалиев Мұханбет Қанатұлы

Комиссия мүшелері: Нурмаганбетова Нуржамал Карлыбаевна, Илясова Ушыга Катарбаевна

№138 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Атамекен" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 2-19-60

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Акшабаева Даметкен

Төраға орынбасары – Базарбаева Светлана Камысбаевна

Хатшы – Калылаева Нурша Сарсенбаевна

Комиссия мүшелері: Досова Индира Бексиыковна, Жалгасов Айдарбек Койлыбаевич, Тугелова Айсулу Данекеровна, Хадырмаганбетова Алия Абуталифовна

№139 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Күйкен" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық

қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-7-51

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Корпелиева Каракоз Исатаевна

Төраға орынбасары – Абдижамиев Сулеймен Абдуллаевич

Хатшы – Отебаева Зияда Сегизбаевна

Комиссия мүшелері:  Асанова Ментай Сагатовна, Ауезканова Кумис Каскырбаевна, Әубәкіров Әскербек Нұрғалиұлы, Гайыпбаев Саламат Нурмухамметович

№140 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Манашы" бөбекжайы" мемлекеттік

коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-9-25

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Амалбаев Танат Кайнарбаевич

Төраға орынбасары – Бөбетай Гүлбағым Маратқызы

Хатшы – Бахитова Айнур Тойлыбаевна

Комиссия мүшелері:  Абуова Гулмира Жеткирбаевна, Ауганбаев Иляс Сарсенгалыевич, Ахметова Сауле Жансейитовна, Байманова Аймекен Базарбаевна, Толегенов Кошкарбай Битибаевич, Утебаев Сакен Туремуратович




Ақпараттық ресурстар
Қазақстан Республикасының электрондық Үкіметі http://www.egov.kz/
Қазақстан Республикасының Үкіметі http://www.government.kz/kz/
Қазақстан Республикасының Президентінің ресми сайты http://www.akorda.kz
Қазақстан Республикасының Президентінің жеке вебсайты http://www.personal.akorda.kz
Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет жөніндегі агенттігі http://www.kyzmet.kz
Маңғыстау облысының ресми сайты http://www.mangystau.gov.kz/ru
Қазақстан Республикасының электрондық лицензиялау порталы http://elicense.kz
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сатып алу порталы http://goszakup.gov.kz
Қазақстан Республикасының электрондық төлем жүргізудің бірыңғай шлюзы http://www.epay.gov.kz
Бейнеу ауданының мәслихаты http://beineu.maslikhat.gov.kz/ru/